Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 300-339 Speelgoed
[303] [304] [305] [306] [307]
kavel: 305 verkocht € 620.00

Blikken auto

Sedan met opwindmechaniek. Gelithografeerd in bruin- en grijstinten. Met balloon tyre 6x24. Nummerplaat PU 9491. Voorzijde gril gemerkt TC. Uitvoering Tipp & Co. Duitsland circa 1920.
*zeer mooie conditie
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS