Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 600-700 Antiek algemeen
[613] [614] [615] [616] [617]
kavel: 615 verkocht € 1860.00

Bestekcassette

Zilver, model puntfilet. 12 grote vorken, 12 grote lepels, visbestek, opschepbestek e.d. Diverse meesterkeuren en jaarletters veelal 1940/41. 69-delig in zwarte cassette. Netto gewicht : 3973 gram. 2e gehalte zilver (835/1000).
(Totaal 69)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS