Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 441-599 Aziatica
[489] [490] [491] [492] [493]
kavel: 491 verkocht € 280.00

Vouwbeen

19e eeuw, Japan. Ivoor. Heft in relief gedecoreerd met muis en vlinder. Het been is ingelegd met o.a. parelmoer in Shibayama techniek. Uit de Meiji periode. Afmeting 35x2,5 cm.
*De shibayama techniek werd alleen gebruikt voor export producten naar het westen.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS