Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 441-599 Aziatica
[497] [498] [499] [500] [501]
kavel: 499 verkocht € 3200.00

Spiegel

18e/19e eeuw, China. Verguld zilveren montuur met reliŽf decoratie van boeddhistische emblemen. Achterzijde bezet met grote bewerkte jade plaquette omringd met 8 halfedelstenen. Heft zogenaamde riem haak van jade in de vorm van een draak. Afmeting 22x14 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS