Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 441-599 Aziatica
[488] [489] [490] [491] [492]
kavel: 490 verkocht € 500.00

Okimono

18e/19e eeuw, Japan. Ivoren bamboewerker met penselenbeker en gereedschappen. Onderzijde gesigneerd met bloem.
Afmeting 7,5x10,5 cm.

  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS