Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 441-599 Aziatica
[499] [500] [501] [502] [503]
kavel: 501 € 150 - € 250

Kangxi borden

18e eeuw. Floraal decor op plat en lip. Gemerkt met dubbele cirkel en zegelmerk. Diameter 24,5 cm.
(totaal 2)
*Minimale schilvers
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS