Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 150-199 Martin Monnickendam 1874-1943
[174] [175] [176] [177] [178]
kavel: 176 verkocht € 300.00

Meisje naar links kijkend

Waterverf op papier. Afmeting 12,4x9,2 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst.

ZJ-0802
Het werk zal worden opgenomen in het supplement op de oeuvrecatalogus van werken van Martin Monnickendam.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS