Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 150-199 Martin Monnickendam 1874-1943
[157] [158] [159] [160] [161]
kavel: 159 verkocht € 150.00

Kop van een beeld

Krijt en waterverf op papier. Afmeting 13,3x11,3 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst.

ZJ-0814
Het werk zal worden opgenomen in het supplement op de oeuvrecatalogus van werken van Martin Monnickendam.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS