Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[64] [65] [66] [67] [68]
kavel: 66 verkocht € 600.00

A. Blok van der Velden (1913-1980)

Olieverf op doek. Duingezicht Texel met meertje. Linksonder voluit gesigneerd en Texel 1953. Afmeting 58x49 cm. Ingelijst.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS