Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[49] [50] [51] [52] [53]
kavel: 51 verkocht € 1200.00

Max Bueno de Mesquita (1918-2005)

Olieverf op doek. Vierluik koeien in landschap. Middenonder gesigneerd "Bueno". Afmeting 273x50 cm.
(totaal 4x)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS