Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[10] [11] [12] [13] [14]
kavel: 12 € 500 - € 900

Herman Heijenbrock (1871-1948)

Schoenmaker aan de leest. Gemengde techniek. Rechtsonder gesigneerd. 38x45,5 cm. Ingelijst achter glas.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS