Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[21] [22] [23] [24] [25]
kavel: 23 verkocht € 300.00

Willem Maris Jr.

Olieverf op paneel. Dorpsgezicht met Synagoge. Rechtsonder gesigneerd. 35,5x29,5 cm. Ingelijst.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS